Arrangementer

25
feb

Recital med bachelorstudent Hans Kristian Ven Røstad, klaver

Kammersalen, Barratt Due musikkinstitutt, Lyder Sagens gate 2, Oslo, Norway
19:00
26
feb

Konsert med fløytisene ved Barratt Due

18:00
01
mar

UT Recital Clara Yuna og Sophia Mina Friedensburg

Kammersalen, Barratt Due musikkinstitutt
19:00
03
mar

Strykerbonanza

Majorstuen kirke, Kirkeveien 84, Oslo, Norway
18:00
06
mar

UT Recital Ina Han Brekke

Kammersalen, Barratt Due musikkinstitutt, Lyder Sagens gate 2, Oslo, Norway
19:00
15
mar

Talentscenen 10 V

Kammersalen, Barratt Due musikkinstitutt, Lyder Sagens gate 2, Oslo, Norway
19:00
21
mar

Strykerkonferansen 2019

Dokkhuset, Dokkparken 4, 7014 Trondheim, Norge
11:00
31
mar

BARDUS i Majorstuen kirke

Majorstuen kirke, Kirkeveien 84, Oslo, Norway
19:00
03
apr

Recital med Barratt Due-finalistene i konkurransen Young Musician

Kammersalen, Barratt Due musikkinstitutt
19:00
04
apr

Vennekonsert

Barratt Due musikkinstitutt
19:00
05
apr

Mesterklasser med Aquiles Delle Vigne

Barratt Due musikkinstitutt
16:15
05
apr

Mahlers 5. symfoni med KORK og Barratt Due

Nordstrand kirke
18:00
05
apr

Talentscenen 11 V

Kammersalen, Barratt Due musikkinstitutt, Lyder Sagens gate 2, Oslo, Norway
19:00
07
apr

Konsert med Unge Talenter avd. Bergen

Rekstensamlingene, Bergen
16:00
10
apr

Kafékonsert med Vokalseksjonen

Kammersalen, Barratt Due musikkinstitutt
19:00
11
apr

Symfoni 6-13

Majorstuen kirke
18:00
27
apr

Elevkonsert 3 - Elever fra orkestrene spiller solo

11:00
30
apr

Vaarlængsler

Stuen, Barratt Due musikkinstitutt
19:00
30
apr

Studentkonsert med Aimar Violet, obo

Kammersalen, Barratt Due
19:00
04
mai

UT recital med Ásta Dóra Finnsdóttir og Sherwin Ngan

19:00
08
mai

Beethoven: Sonatene for klaver og fiolin

Kammersalen, Barratt Due musikkinstitutt
19:00
22
mai

Eksamen avgangsstudenter

Barratt Due musikkinstitutt
17:30
23
mai

Konsert med elever av Marina Pliassova

Barratt Due musikkinstitutt, Lyder Sagens gate 2, 0358 Oslo
18:30
24
mai

Talentscenen 12 V

Kammersalen, Barratt Due musikkinstitutt, Lyder Sagens gate 2, Oslo, Norway
19:00
25
mai

Talentscenen 13 V

Kammersalen, Barratt Due musikkinstitutt, Lyder Sagens gate 2, Oslo, Norway
17:00
29
mai

Recital med Fire Flotte Fyrer

Kammersalen, Barratt Due musikkinstitutt
15:00
29
mai

Mesterklasser med Jonathan Spitz

Kammersalen, Barratt Due musikkinstitutt
15:00
29
mai

UT Recital Victoria Suzanne Lewis

Kammersalen, Barratt Due musikkinstitutt, Lyder Sagens gate 2, Oslo, Norway
19:00
01
jun

UT Recital med Frida Leanne Rogn, cello

Stuen, Barratt Due musikkinstitutt, Lyder Sagens gate 2, Oslo, Norway
16:00
02
jun

Recital med Jonathan Spitz, Thomas Rudberg og cellister fra BDM og NMH

Kammersalen, Barratt Due musikkinstitutt
19:00
03
jun

UT Kammerrecital trio Tenuto

Stuen, Barratt Due musikkinstitutt, Lyder Sagens gate 2, Oslo, Norway
18:30
06
jun

Klassekonsert - Elever av Sun-Young Ju-Friedensburg

Stuen, Barratt Due musikkinstitutt, Lyder Sagens gate 2, Oslo, Norway
19:00
07
jun

Konsert med elever av Zu Ting Chen

Barratt Due musikkinstitutt, Lyder Sagens gate 2, 0358 Oslo
19:00
08
jun

Sommerkonsert

Orkestersalen, Barratt Due musikkinstitutt
15:00
13
jun

UT recital med Bjørg Pas

Orkestersalen, Barratt Due musikkinstitutt
19:00
25
jun

Ung Filharmoni

17:00
09
aug

Talentscene 1 19H

19:00