Foto: Sverre Chr. Jarild
Skriv ut

Kontakt oss

   
E-post: post@bdm.no - kontaktskjema finner du nederst på denne siden
Telefon: 22 06 86 86
Faks: 22 06 86 94
Postadresse: Barratt Due musikkinstitutt
Pb 5344 Majorstuen
0304 OSLO
Besøksadresse:

Lyder Sagens gt 2
Oslo

Åpningstider

Mandag - Fredag
09:00-20:00 (telefonen stenger 15:00)

Lørdag
09:30-14:00 (telefon stengt)

Søndag
Stengt

Kart:

Google maps

 

Direkte kontaktinfo:

UTØVENDE/TILBUD: [Musikkbarnehagen]
[Musikkskoleavdelingen], [Musikk på Majorstuen]
[Unge Talenter], [Høyskoleavdelingen]
[konserter/booking], [orkestre]

DRIFT/SUPPORT: [IT- og teknisk support],
[faktura/regnskap], [personal]

ANDRE SPØRSMÅL:
Cecilie Eeg Johansen
Resepsjonssjef
Telefon: 22 06 86 86
E-post: cecilie.eeg.johansen@bdm.no
HØYSKOLEAVDELINGEN:

Bjørn Einar Halvorsen
Leder for høyskoletilbudene

Opptak og søknader, eksamen,
utveksling, internasjonale studenter

Telefon: 414 79 221
E-post: bjorn-einar.halvorsen@bdm.no

Kathrine Tornås
Studieleder
Høyskoleavdelingen
Studieplan og studietilbud

Telefon: 966 25 518
E-post: kathrine.tornas@bdm.no

Edvin Østvik
Studiekonsulent

Opptak og søknader, eksamen,
utveksling, internasjonale studenter

Telefon: 90 95 00 95
E-post: edvin.ostvik@bdm.no

MUSIKK PÅ MAJORSTUEN og MUSIKKSKOLEAVDELINGEN

Liv Andersen
Leder Musikk på Majorstuen

Leder Musikkskoleavdelingen

Telefon: 909 31 012
E-post: liv.andersen@bdm.no

MUSIKKBARNEHAGEN

Tove Doornbos
Avdelingsleder Musikkbarnehage
Seksjonsleder videreutdanning musikkdidaktikk

Telefon: 413 23 394
E-post: tove.doornbos@bdm.no

UNGE TALENTER

Mattias Lundqvist
Leder Unge Talenter
Telefon: 905 60 701
E-post: mattias.lundqvist@bdm.no

UTØVENDE: PROSJEKTER, KONSERTER og BOOKING
Torfinn Hoffart
Konserter, booking og interpretasjoner
Telefon: 971 32 090
E-post: torfinn.hoffart@bdm.no

Sjur Bjærke
Prosjekt-koordinator
Telefon: 966 25 545
E-post: sjur.bjaerke@bdm.no

Marit Osnes Aambø
Oslo Camerata

Telefon: 926 57 002
E-post: oslocamerata@bdm.no

DRIFT OG SUPPORT:
Matti Heinonen
IT-konsulent
Telefon: 480 28 751
E-post: matti.heinonen@bdm.no
ØKONOMI og PERSONAL

Lydia Ulleberg
Personalleder
Telefon: 951 71 365
E-post: lydia.ulleberg@bdm.no

 

Laila Kristine Håkonsen - i permisjon
Personalkonsulent
Telefon: 971 29 399
E-post: laila.haakonsen@bdm.no
 

Victoria Villyn
Lønn- og personalkonsulent
Telefon: 940 08 052
E-post: victoria.villyn@bdm.no 
 
 

Toril Barkholm
Regnskap
Telefon: 966 25 531
E-post: toril.barkholm@bdm.no

Harald Hjort
Direktør
Telefon: 909 26 062
E-post: harald.hjort@bdm.no

 

 

 

 

Thea Gunnes
Kommunikasjonskonsulent
Telefon: 993 26 656 (kan også nås på 989 05 806)
E-post: thea.gunnes@bdm.no 
 

 

Kjersti Kvadsheim - i permisjon
Administrasjonskonsulent 
Telefon: 916 09 903
E-post: kjersti.kvadsheim@bdm.no 

   

SENTER FOR TALENTUTVIKLING
BARRATT DUE

 

Anders Hall Grøterud
Leder for Senter for Talentutvikling Barratt Due
Telefon: 922 51 445
E-post: anders.hall.groterud@bdm.no 

 

Katrine Neerland
Prosjektkoordinator v/Crescendo
Telefon: 48 11 41 99
E-post: katrine.neerland@bdm.no 


Barratt Dues venneforening

  Thone Norderud
Venneforeningen

Telefon: 40 85 24 47 
E-post: venneforeningen@bdm.no
Kontakt Barratt Due

Har du spørsmål til Barratt Due, kan du benytte dette skjemaet.

EnglishNorsk

Nyheter:

Høyskolen Barratt Due: Velkommen til nytt studieår!

Les mer

Birgitta Elisa Oftestad vant Fjord Cadenza!

Les mer

Henning Kraggerud er en av årets Royal Northern College of Music Honorads!

Les mer

"Duo Dynamo" til topps i Jugend Musiziert i Paderborn i Tyskland tirsdag 6. juni!

Les mer

Samarbeidspartnere:


 

 

 


Støttespillere:

I samspill med: